[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/crs/crs_misc_functions.php on line 37: mime_content_type(): Empty filename or path
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/crs/crs_misc_functions.php on line 37: mime_content_type(): Empty filename or path
Zen Cart 源代码 manufacturer_info.php

Zen Cart 源代码 manufacturer_info.php




下载文件

文件名: manufacturer_info.php
文件类型: PHP文件
文件大小: 1.65 KiB
MD5: 09624ed29dddb18e22f9c70c054b0f36

manufacturer_info.php - 关闭高亮
  1. <?php
  2. /**
  3.  * manufacturer_info sidebox - displays extra info about the selected product's manufacturer details (if defined in Admin->Catalog->Manufacturers)
  4.  *
  5.  * @package templateSystem
  6.  * @copyright Copyright 2003-2005 Zen Cart Development Team
  7.  * @copyright Portions Copyright 2003 osCommerce
  8.  * @license http://www.zen-cart.com/license/2_0.txt GNU Public License V2.0
  9.  * @version $Id: manufacturer_info.php 2718 2005-12-28 06:42:39Z drbyte $
  10.  */
  11.  
  12.   if (isset($_GET['products_id'])) {
  13.     $manufacturer_info_sidebox_query = "select m.manufacturers_id, m.manufacturers_name, m.manufacturers_image,
  14.                                  mi.manufacturers_url
  15.                           from " . TABLE_MANUFACTURERS . " m
  16.                           left join " . TABLE_MANUFACTURERS_INFO . " mi
  17.                           on (m.manufacturers_id = mi.manufacturers_id
  18.                           and mi.languages_id = '" . (int)$_SESSION['languages_id'] . "'), " . TABLE_PRODUCTS . " p
  19.                           where p.products_id = '" . (int)$_GET['products_id'] . "'
  20.                           and p.manufacturers_id = m.manufacturers_id";
  21.  
  22.     $manufacturer_info_sidebox = $db->Execute($manufacturer_info_sidebox_query);
  23.  
  24.     if ($manufacturer_info_sidebox->RecordCount() > 0) {
  25.  
  26.       require($template->get_template_dir('tpl_manufacturer_info.php',DIR_WS_TEMPLATE, $current_page_base,'sideboxes'). '/tpl_manufacturer_info.php');
  27.       $title =  BOX_HEADING_MANUFACTURER_INFO;
  28.       $title_link = false;
  29.       require($template->get_template_dir($column_box_default, DIR_WS_TEMPLATE, $current_page_base,'common') . '/' . $column_box_default);
  30.     }
  31.   }
  32. ?>


cron